2014 7 İklim Pardesü Modelleri

Mürdüm 2014 7 İklim Pardesü Modelleri

Mürdüm 2014 7 İklim Pardesü Modelleri

 Kış mevsiminin inceliklerinden birisi de hem işlevsel ürünleri tercih etmek hem de bu işlevsel ürünlerle şık bir görüntü yakalamaktır. Havalar soğuk olduğu için tercih ettiğiniz ürünün işlevsel olması gerekiyor. Aksi halde soğukla baş edemeyecek ve sağlık problemleri yaşayacaksınız. Eğer ki bu tarz sıkıntılar ile uğraşmak istemiyorsanız sizler için en uygun seçenek pardesüler olacaktır. Pardesülerin görüntü itibariyle son derece başarılı ürünler olması da bir diğer önemli noktadır. Kaliteli bir markaya ait pardesü modelini tercih ederek biraz önce bahsettiğimiz hem şık hem işlevsel şıklık kıyafet tanımına tam da uyuyor. İşte bu yüzden de tavsiyemiz 7 İklim gibi kaliteli bir marka oluyor.

2014 7 İklim pardesü modelleri görüntüsü ile sizleri kendisine hayran bırakacak ürünlerden oluşuyor. Birçok tesettürlü bayanın pardesü alacakları sıra ilk olarak 7 İklim mağazalarına baktığını söylemek çokta yanlış olmayacaktır. Kaliteli pardesü arayan herkesin ilk tercihi olan 7 İklim, son dönemde kot pardesü modelleri ile büyük bir beğeni topluyor. Kot pardesülerin daha doğal bir görüntüye sahip olması, bu modeller sokak modasının en önemli aktörlerinden birisi haline getiriyor.

2014 7 İklim pardesü modelleri arasında yer alan mürdüm rengi modeller de son dönemde çok popüler diyebiliriz. 2014 senesinin trend renklerinden birisi olan mürdüm, pardesülerde de çok başarılı sonuçlar almanıza olanak sağlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Kayra Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Kayra Pardesü Modelleri ve Kayra Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*