2014 Tesettür Elbise Modelleri

Yeşil Tesettür Elbise Modelleri

Yeşil Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise konusunda ülkemizde çok başarılı işlere imza atıldığını söylemek mümkündür. Bir çok marka bu alanda son derece iyi modeller piyasaya sürüyor ve bu durum 2014 senesinde de değişmeyeceğe benziyor. Tesettür elbiseler, tesettürlü bayanlar hem gündelik yaşamda hem de özel gecelerde ve davetlerde tercih ettiği bir kıyafet olarak biliniyor bu yüzden de fazlasıyla büyük bir önem arz ediyor. 2014 sene içerisinde de bu durumun değişmesi beklenmiyor ve bunun bilincinde olarak üretilen modeller oldukça büyük beğeni topluyor.

2014 tesettür elbise modelleri arasında en çok tek parça uzun ve bol etekli modeller dikkat çekiyor diyebiliriz. Bu tarz modellerde etek en önemli unsur ve bu unsurun olabildiğince iyi şekilde kullanılması gerekiyor. Sade bir elbise isteyenler için etek kısmında ya hiç ya da çok az bir desenin kullanılması ideal olacaktır. Fakat daha hareketli bir model arıyorsanız eteğin büyük çiçek desenleri ile donatılması oldukça iyi olacaktır. Ayrıca bu noktada yeşil etek üzerine siyah çiçek desenleri oldukça başarılı sonuç verecektir.

2014 tesettür elbise modelleri konusunda tercih edilecek renkler konusunda yeşilin tonlarından yana tercih yapmak doğru kararlardan birisi olacaktır. Zümrüt yeşili son derece iyi bir tercih, keza petrol yeşil içinde aynısını söylemek mümkündür. Yeşilin dışında bordo son derece mantıklı bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Tesettür Elbiseler başlıklı makalemizde Yeni Sezon Tesettür Giyim ve Yeni Tesettür Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*