2014 Tesettür Kap Modelleri

2014 Tesettür Kap Modeli

2014 Tesettür Kap Modeli

Tesettür giyimin en önemli unsurlarından birisi pardesü ve kap modelleridir. Tesettür giyimin en önemli şartı olan bayanların vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmesi zorunluluğunun yerine getirilmesi adına bu iki tesettür kıyafeti en ideal seçimler olarak gösterilmektedir. Omuzlardan ayaklara kadar uzanan tek parça kıyafete pardesü, omuzdan dize kadar uzanan modellere ise kap adı verilmektedir ve her ikisi de aynı işlevi görmektedir. Şık bir görüntü ve olabildiğince zarif bir görselliğe ulaşmak adına kap modellere son dönemin en popüler tesettür kıyafetlerinden birisidir.

2014 tesettür kap modelleri genel olarak büyük düğmeli modellerden oluşuyor. Aradığınız modellerin büyük bir bölümü bu tarz iri ve kendisini belli eden düğmelerle bezenmiş durumdadır. Bu modeller şık bir görüntü için en pratik seçim ve en ideal yol olarak gösterilebilir. Büyük düğmeli modellerde genel olarak düğme ile modelin zıt renklerde seçilmesi gerektiğini söylemek mümkün. Siyah bir kap modelindeki düğmelerin beyaz ya da kırmızı gibi kendisini belli edecek renklerde olması çok daha şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır.

2014 tesettür kap modelleri arasında diğer popüler modellerden bir tanesi de kemer detayı olan modellerdir. Bel kısmında ince ve zarif bir kemer kullanılan modeller çok daha narin bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlayacak ve giydiğiniz kap modeline hareketlilik kazandıracaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Aker Yazlık Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde Aker 2014 Yazlık Eşarp Modelleri ve Yazlık Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*