2015 Kayra Trençkot Modelleri

Lacivert 2015 Kayra Trençkot Modelleri

Lacivert 2015 Kayra Trençkot Modelleri

    Son dönemde birçok bayan kombinlerine trençkotları dahil etmeye başladı. Özellikle havaların hala çok ısınmadığı ve özellikle akşam vakti soğuk bir ortamın oluştuğu şu günlerde trençkotlar son derece mantıklı bir seçim haline geliyor. Tesettürlü bayanlar için de durum çok farklı değil. Bu sezonun sokak modasında tesettürlü bayanların da trençkotları fazlasıyla kullandıklarına şahit oluyoruz. Söz konusu trençkotlar olduğunda da akla ilk olarak Kayra geliyor. Kayra’nın bu sene için tasarladığı trençkotlar görsel açıdan son derece başarılı. Görsellik kadar kalitenin de ön planda tutulduğu ürünlerin kombinlere farklı bir hava kattığını söylemekte fayda var.

2015 Kayra trençkot modelleri farklı renklerde ürünler bulabileceğiniz bir koleksiyona sahip. Özellikle lacivert renkli ürünler şu sıralar oldukça popüler. Kolay kombinlenebilen bir ürün olması sebebiyle tercih edilen lacivert renkli trençkotların görsellik açısından da güzel bir ürün olduğunu unutmamakta fayda var. Tercihini açık renklerden yana yapacaklar için ise tavsiyemiz beyaz ya da ekru gibi renklere yönelmek. Hele ki güneşli havalarda giyeceğiniz trençkotların açık tonlarda olmasının sizin için önemli bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

2015 Kayra trençkot modelleri dantelli ürünleriyle de güzel alternatifler sunuyor. Pudra rengi dantelli trençkotların şok zarif ve şirin bir görüntüsü var. Özellikle gündelik yaşam için sözünü ettiğimiz tarzdaki ürünlerin çok güzel bir tercih olduğunu unutmamalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Tuğba Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Tuğba Tunik Modelleri, En Güzel Tesettür Tunik Modelleri ve Tuğba hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*