2015 Nihan Kap Modelleri

Dökümlü Saks Mavisi 2015 Nihan Kap Modelleri

Dökümlü Saks Mavisi 2015 Nihan Kap Modelleri

Tesettür giyimde en fazla kullanılan kıyafetlerin arasında kaplarda yer alıyor. Birçok markanın da yeni sezon koleksiyonuna dahil ettiği kap modelleri, son dönemde yükselişteki ürünlerden birisi. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar düzenlediği kaplar ile gerçekten şık ve zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi de giderek artıyor. Son dönemde pardesü ve kap modelleriyle sektöre damga vuran Nihan, 2015 senesinde de aynı başarıyı gösterecek gibi duruyor. Eğer ki yeni yılda güzel bir kap modeli arıyorsanız, ilk olarak Nihan mağazalarına göz gezdirmeniz sizleri boş yere birçok uğraştan kurtaracaktır.

2015 Nihan Kap modelleri farklı tarzlardaki ürünleri bizlere sunarak aslında geniş bir ürün çeşitliliği içerisinden seçim yapma imkanı sunuyor. İlk etapta dökümlü modellerin ön plana çıktığını belirtmemiz gerekiyor. Dökümlü saks mavisi ya da mavinin diğer tonlarındaki modelleri çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bu noktada saks mavisine alternatif olarak bordonun da tercih edilebileceğini belirmemiz gerekiyor.

2015 Nihan kap modelleri arasında yer alan taba rengi ürünler ise tarz sahibi hanımlara hitap ediyor diyebiliriz. Gösterişli bir ürün olması ve rengi gereği dikkat çekmesi sebebiyle odak noktası olmaktan keyif alan hanımlara taba rengi kapları tavsiye edebiliriz. Bunun yanı sıra fermuar detaylı siyah ürünler ise sadelikten yana tercih yapacaklara ilk tavsiyemiz olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Selam 2015 Kap Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Kap Modelleri, Kap Modelleri ve Selam Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*