2015 Sarar Eşarp Modelleri

Fuşya 2015 Sarar Eşarp Modelleri

Fuşya 2015 Sarar Eşarp Modelleri

   Eşarplar olmadan tesettür giyim olur mu? Bu sorunun ne kadar saçma olduğunu görebiliyorsanız eğer, yapacağınız kombinde eşarpların sahip olduğu önemi de görebiliyor olmanız gerekiyor. Tesettür giyimin temelini oluşturan eşarplar, kombin konusunda da temel taşlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ne kadar şık bir pardesü seçmiş olursanız olun ya da çok kaliteli bir tunik ve zarif bir etek ile kombin yapın, eğer ki başarılı eşarp modellerinden birisini bu kombine dahil etmeseniz, elde edeceğiniz sonuç vasatı aşamayacaktır. E söz konusu eşarplar olduğunda da Sarar gibi kendisini ispat etmiş bir markanın ürünlerini kullanmak yerine yeni maceralara atılmanın herhangi bir mantığı olacak mıdır? Tabi ki olmayacaktır.

2015 Sarar eşarp modelleri sizlere genel olarak açık tonların kullanıldığı bir koleksiyon sunuyor ve bu koleksiyon ile tam da arzuladığınız sonuçları elde etme imkanı sağlıyor. Ağırlıklı olarak beyaz fon üzerinde gene açık mavi gibi tonların kullanıldığı desenler işlenen ipek eşarplar, zarif görüntüsü ile dikkat çekiyor. Sadelikten keyif alan bir hanımsanız, bu tarz eşarpları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

2015 Sarar eşarp modelleri arasından biraz daha hareketli bir şeyler arayanlar içinde ürünler olduğunu belirtmeliyiz. Öyle rengarenk ve karmaşık ürünlerden söz etmiyoruz. Gene beyaz fon üzerine sefer kırmızı, lacivert gibi dikkat çekici tonlarda desenlerin kullanıldığı ürünler, tam da size göre diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Karaca İpek Eşarp Modeli başlıklı makalemizde 2014 Karaca İpek Eşarp Modeli, Eşarp Modelleri ve İpek Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*