2015 Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimde en çok abiyeler konusunda kafa karışıklığı yaşanır. Bayanlar tam olarak hangi abiyeyi almaları gerektiğini kestiremez ve yanlış tercihler çok yapılır. Riskin çok az olduğu ve genel itibariyşe şık sonuçlar elde edebileceğiniz bir tesettür abiye arıyorsanız o zaman çokta fazla düşünmeye gerek yok. Çünkü sizin cevabınız taşlı tesettür abiyelerde yatıyor.

2015 taşlı tesettür abiye modelleri görsel açıdan etkileyici sonuçlara imza atmak isteyen bayanlar için ilk tercihlerden birisi .Son derece başarılı şekilde işlenmiş olan taş detayı çoğu zaman için fazla abartılı bir görüntüye sebebiyet vermiyor. Fakat tüm abiyenin taş kaplanmasını isterseniz bu sefer elde edilen görüntü şıklıktan çok saçmalık olacaktır. Bu noktadan bakıldığında elbisenin belli bölgelerinde taş detayı kullanmak çok daha mantıklı bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra kadife elbiselere ayrı bir pencereden bakılması gerektiğini düşünüyoruz. Gece elbiseleri arasında bizce en kaliteli ve şık görüntüye sahip modeller kadife ürünler. Bir de bu tarz kadife abiyelerin bel kısmında kullanılan taş süslemeler ciddi manada bir şıklığın ortaya çıkmasını sağlıyor. Eğer ki iddialı giyinmek size keyif veriyorsa taşlı kadife elbiseler tamda size göre diyebiliriz.

2015 taşlı tesettür abiye modelleri içinde yer alan bordo renkli ürünlerin de görsel açında çok güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamak gerekiyor. Bordo ve taş detayı birbirine büyük uyumluluk gösteriyor ve kaliteli sonuçlar elde edebilmek böylece kolaylaşıyor. Biraz daha sade şeyler tercih etmek isterseniz eğer bu noktada da pudra renkli ürünleri önerebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk 2015 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Abiyeler, Minel Aşk ve Minel Aşk 2015 Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*