2015 Tesettür Jile Modelleri

Koyu Fuşya 2015 Tesettür Jile Modelleri

Koyu Fuşya 2015 Tesettür Jile Modelleri

Bluzların üzerine giyilen bir çeşit yelek olan jileler, son dönemde tesettür moda içerisinde sıkça kullanılıyor. Özellikle sokak modasının önemli bir aktörü haline gelen jileler, tesettürlü bayanların sıradan kombinlerden sıyrılarak biraz daha farklı ve en önemlisi de rahat bir giyim tarzına bürünebilmelerine imkan yaratıyor.

2015 tesettür jile modelleri son dönemde popülerliğini iyice arttırdı diyebiliriz. Tesettürlü bayanların havaların ısınmasıyla birlikte jileye olan ilgisi giderek artıyor. Özellikle de çiçek desenli haki rengi jilelerin şu sıralar sokak modasında karşımıza sıklıkla çıktığını görebiliyoruz. Yaz mevsiminin de etkisiyle birlikte çiçek desenleri en gözde detaylardan birisi ve jile üzerinde de gerçekten kaliteli bir görünüme sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Bunun yanı sıra sarı renkli jilelerin de kullanışı bir görüntüsü var. Beyaz renk bir bluz ile kombinlenmesi çok kolay olan sarı jileleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

2015 tesettür jile modelleri fuşya renginin iki farklı tonunu da sizlere sunuyor. İlk olarak koyu fuşyadan söz etmek gerekiyor. Koyu fuşya nispeten biraz daha mat bir renk ve jilelerde asil bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Buna ek olarak eğer ki fuşyanın dikkat çeken rengi içinize pek sinmiyorsa bu noktada da koyu fuşyayı tercih etmek mantıklı olacaktır. Yok, ben fuşyadan vazgeçmem diyenlerdenseniz eğer bu noktada da birbirinden güzel fuşya jile modeli sizleri bekliyor. Son olarak puantiye detaylı jilelerinde güzel bir alternatif olduğunu unutmamalı ve bu modelleri mutlaka gözden geçirmelisiniz.  

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Seçil Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Yeni Sezon Seçil Modelleri, Seçil ve Tesettür Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*