2015 Tesettür Uzun Gömlek Modelleri

Kaliteli bir kombin için hangi kıyafetleri kıllanmanız gerektiğinizi bilmeli ve bunları güzel şekilde kombinlemelisiniz. Bu noktada uzun tesettür etekler son derece işlevsel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

2015 tesettür uzun gömlek modelleri görsel açında kaliteli ve kullanışlı olması itibariyle birçok bayanın ilk tercihi olmayı başarmış diyebiliriz. Uzun gömlekler sade bir görünüm elde etmek, aynı zamanda da gerçekten şık sonuçlar yakalayabilmek adına çok doğru bir tercih olarak kabul edilebilir. Bu noktada en çok bordo renkli uzun gömleklerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Son dönemde bordo rengine olan ilgi devamlı olarak artıyor. Bordonun asil görüntüsü doğru eller tarafından kullanıldığında, elde edilen sonuç herkesin beğenisini kazanacak cinste oluyor. Bunun yanı sıra biraz daha sade ve dikkat çekmeyecek bir ürün arayanlardansanız eğer bu sefer de devreye bej girecektir. Son derece sade bir yapıya sahip olan bej rengi uzun gömleklerin gündelik yaşamdaki kombinler için çok güzel bir seçenek oluşturduğunu söylemek istiyoruz.

2015 tesettür uzun gömlek modelleri içinde yer alan tül detaylı ürünleri de incelemenizde fayda var. Gömleğin alt kısmında şerit halinde kullanılan tül detayı görsel açıdan ürüne çok fazla şey katmış diyebiliriz. Eğer ki iddialı giyinmek hoşunuza gidiyorsa bu tarz modelleri denemenizi tavsiye ediyoruz. Renk seçeneklerine göz attığımızda ise karşımıza pudranın, ekrunun, beyazın ve fuşyanın çıktığını görebiliyoruz. Yani bu sene uzun gömlekler konusunda geniş bir ürün çeşitliliğinden söz edebiliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Kuaybe Gider Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Kuaybe Gider Gömlek Modelleri, Kuaybe Gider ve Şık Tesettür Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*