Armine 2015 Eşarp Modelleri

Çiçek Desenli Siyah Armine 2015 Eşarp Modelleri

Çiçek Desenli Siyah Armine 2015 Eşarp Modelleri

Tesettür giyimdeki en iddialı markalardan birisi olan Armine, bu sene de son derece başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Her sene olduğu gibi 2015’te de eşarp sektörünün liderliğine soyunan marka, bu alanda ciddi bir başarı elde edecek gibi görünüyor.

Armine 2015 eşarp modelleri ürün çeşitliliğinin geniş olduğu, herkesin kendi zevklerine göre tercihlerde bulunabileceği koleksiyonu çok seveceğinizden eminiz. İlk etapta yaz mevsiminin de geldiğini dikkate alırsak eğer renkli ürünleri tercih etmenizi önerebiliriz. Renkli modeller şu sıra sokak modasında da çok fazla tercih ediliyor ve fazla gösterişli şeyler tercih etmek istemiyorsanız siyah üzerine renkli desenlerin kullanıldığı ürünlere yönelebilirsiniz. Fakat bu tarz ürünler yaz mevsiminin havasına yeterli düzeyde uyum gösteremediği için fonda açık renklerin kullanıldığı, rengarenk desenli eşarplar çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Armine 2015 eşarp modelleri içerisinde yer alan petrol yeşili ürünleri mutlak surette incelemenizi öneriyoruz. Petrol yeşili, bu senenin en trend renklerinden birisi ve kaliteli bir kombin için ilk etapta mutlaka incelemeniz gereken bir ürün diyebiliriz. Bunun yanı sıra mavi rengin ağırlıkta kullanıldığı gene desenli eşarplarında sizler için güzel bir tercih olacağını söylemek istiyoruz. Şu sıralar sokak modasını da yakından takip edenler için tavsiyemiz, sarı renkli yaprak desenlerinin kullanıldığı model olacak. Görsel anlamda gerçekten etkileyici ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken bu ürünü mutlak surette incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Kayra İpek Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Kayra Modelleri, İpek Eşarp Modelleri ve Kayra hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*