Güneş Lekeleri Dermoskin

Yaz günlerinin en büyük sıkıntılarından biri güneş ışınlarının neden olduğu lekelerdir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanıma uygun olan Dermoskin SPF 50 güneş koruyucu krem tüm cilt tipleri için uygundur. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde uygulanmakta ve güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır.

 Güneş Lekelerinden Nasıl Korunmalı?

Güneş lekelerinden korunmanın en etkili yolu yüksek güneş koruma faktörlü bir güneş koruyucu krem kullanmaktır. Sabah akşam yüz ve boyun bölgesi kremlenmeli, güneşin dik geldiği öğle saatlerinde güneş ışınlarından uzak durulmalıdır. Güneş lekelerinin açılmasına yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream ilk dört haftada ilk belirtilerini gösterir. Melanin oluşumunu baskılar ve içerdiği su teresi ekstresi ile cilt lekelerinin rengini açmaya yardımcı olur.

 Cilt Lekelerinde Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream 

Cilt lekelerinin birçok nedeni vardır. Pigment lekeleri olarak da tanımlanan bu lekelerin renginin açılmasına yardımcı olan Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream ve güneş lekelerine karşı koruma sağlayan Dermoskin Face Protection SPF 50 krem güneş lekelerine karşı etkili bir bakım serisidir. Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream başta güneş lekeleri olmak üzere, cilt lekelerinde renk açıcı özelliği ile cilt lekelerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Melanin oluşumunu baskılayan Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream, A, C ve E vitamini içeriği ile cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye de destek olmaktadır.

Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream Güneş Lekelerinin Oluşumunu Nasıl Engeller?

İçeriğindeki güneş koruyucu filitreler ile aşırı pigmentasyon oluşumuyla mücadele eden Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream, güneşin zararlı ışınlarından cildi korurken, yaşlanmanın getirdiği lekelenmelere karşı da cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

Sabahları dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgesine ince bir tabaka halinde sürülen Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream, güneş lekelerinin açılmasında ve yeni leke oluşumunun engellenmesinde büyük yardımcıdır.

Dermoskin ürünleri içinde yer alan cilt lekelerine karşı yoğun bakım kremi ve diğer Dermoskin ürünleri için www.dermoskin.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Son Trendler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*