Hünnep-i Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Yeşil Hünnep-i Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Yeşil Hünnep-i Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Düğün sezonu olduğu için sadece gelin adayları değil aynı zamanda da gelinin çevresindeki yakınları ve arkadaşları da telaşa girmiştir. Özel gün ve gecelerde de şık olmayı planlayan hanımlar da bu telaşa dahiller. Açık hanımlar için birden fazla seçenek mevcutken, kapalı hanımlara göre daha az seçenek bulunmaktadır.

Tesettürlü hanımlar için büyük şanslardan biri de butik tasarımların çok fazla olmasıdır. Size önerebileceğim güzel butik markalardan biri ise Hünnep-i Aşk tesettür giyim markasıdır. Özellikle Hünnep-i Aşk tesettür abiye modelleri yoğun bir ilgi görmektedir. Bu abiye modelleri oldukça hoş ve zarif modeller olup her bayanın zevkine göre de modeller bulunmaktadır. Süssüz sade modellerden tutun, iddialı işlemeli modellere kadar birçok farklı modeli barındırmaktadır. Dar kesim tesettür abiye modelleri bu sene çok fazla beğeni toplamıştır. Sizde bu tarz bir abiye modeliyle istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz. Diğer bir yandan 2014 yılı modası da payetli tesettür abiye modelleridir. Bu modeller de yoğun ilgi görmüştür. Bazı abiyelerde tamamı payet işlemelidir. Bazılarında ise abiyenin belli bir kısmında bu işlemeler mevcuttur. Bu modellerde genel olarak pudra rengi ve saks mavisi abiye modelleri trend olmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri ve Yeni Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

3 - “Hünnep-i Aşk Tesettür Abiye Modelleri

  1. eşim ve kızım için bu kıyafeti satın almak istiyorum. acilen irtibata geçeceğim bi numara ya da mail

    • Maalesef ürün satışı yapmıyoruz, sadece moda ve giyim fikirleri vermek için kurulmuş bir platform burası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*