Kayra 2015 Etek Modelleri

Sade Kayra 2015 Etek Modelleri

Sade Kayra 2015 Etek Modelleri

Tesettürlü hanımların çok uzun yıllardır vazgeçemediği etekler, bu sene de vazgeçilemeyen ürünler arasındaki yerini alıyor. Her sezon piyasaya sürülen yeni koleksiyonlar, tesettürlü hanımlara kaliteli bir kombin yapabilme imkanı sağlıyor. Özellikle son birkaç yılda etek alanında en fazla dikkat çeken marka Kayra oluyor. Birbirinden zarif ve şık ürünler ile karşımıza çıkan Kayra, 2015 senesine de damga vurmaya hazırlanıyor. Bu sene için üretilen koleksiyonda kaliteli, şıklık ve zarafet ön planda tutulmuş gibi görünüyor. Eğer ki gerçekten kaliteli bir tesettür etek arıyorsanız Kayra’nın ürünlerine göz atmanızı kesinlikte tavsiye ediyoruz.

Kayra 2015 etek modelleri ilk olarak renk çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Koyu renkli modellerden başlayarak çok açık tonlara kadar uzanan bir ürün yelpazesi oluşturulmuş durumda. Koyu renkli ürünlerde daha çok siyah ve lacivert tercih ediliyor. Kimi modelde çift renk detayı kullanılmış ve bordo ile siyah ya da lacivertin uyumundan yararlanılarak son derece başarılı ürünler ortaya çıkartılmış diyebiliriz.

Kayra 2015 etek modelleri içerisinde yer alan açık renkli ürünlerde ise dore ve bej en fazla kullanılan renkler. Bunun yanı sıra farklı bir model arayanlar için desenli etekleri önerebiliriz. Gül motifi kullanılan koyu renkli ürünlerin zarif bir görünümü olduğunu söyleyebiliyoruz. Bunun yanı sıra puantiyeli eteklerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu aklınızdan çıkartmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Nihan 2015 Etek Modelleri başlıklı makalemizde Etek Modelleri, Nihan ve Nihan Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*