Pınar Akşam Yeni Tunik Modelleri

Bordo Valon Pınar Akşam Yeni Tunik Modelleri

Bordo Valon Pınar Akşam Yeni Tunik Modelleri

 

   Tesettür giyimde kombin yapabilmek için hemen her parçanın çok doğru seçilmiş olması gerekiyor. Kombinin bir bütün olduğu gerçeğini ön planda tuttuğumuzda ve tesettür giyim kriterlerini de işin içine dahil edersek, her parçanın özenle seçilmesi gerektiğini daha net şekilde görebiliriz. Fakat, en fazla özen gösterilen ya da gösterilmesi gereken kısım kuşkusuz üst giyim tercihi olacaktır. Üstünüze giyeceğiniz tunik, gömlek ya da bluz ne kadar başarılı olursa kombinin de o kadar başarılı olacağını unutmamalısınız. Son dönemde tesettürlü bayanların ilgisi daha çok tuniklere kaymış durumda ve konu tunik olunca akla ilk olarak Pınar Akşam’ın tunik modellerinin gelmesi kadar doğal bir şey yok.

Pınar Akşam yeni tunik modelleri zarif bir kombin yapmak isteyenlere birbiriden güzel modeller sunuyor. Özellikle valon detaylı tuniklere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Görüntü itibariyle gerçektende başarılı bir model olan valonlu tuniklerin, doğru tercihlerle bir araya getirilmesi halinde ortaya çıkan görüntü, son derece başarılı ve iddialı olacaktır. Bu noktada beyaz ve lacivert ya da beyaz ile bordo gibi renk tercihlerine yönelmek daha mantıklı olacaktır diyebiliriz.

Pınar Akşam yeni tunik modelleri rengarenk kombinler yapmak isteyenlere de çok hoş ürünler sunuyor. İki renkli tuniklerde kullanılan fuşya ve kırmızı gibi dikkat çekici renkler sayesinde gerçektende göz kamaştıran sonuçlar elde edilebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Avenna 2015 Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Avenna, Avenna Tunik ve Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*