Tesettür Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

Kabarık Etekli Tesettür Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

Kabarık Etekli Tesettür Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte düğün mevsimi de açılmış bulunuyor. Hal böyle olunca da tesettürlü bayanların harıl harıl gelinlik aramaya başladığını söylemek mümkün oluyor. Son dönemde tesettür gelinliklere şöyle bir göz gezdirmek gerekirse eğer ortaya dantelli gelinliklerin daha fazla tercih edildiği gibi bir sonuç çıkıyor.

Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2015 senesinde birbirinden şık ürünleri içeren bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Birçok bayan gelinliğinin gösterişli olmasını ister ve bu bağlamda da dantel detayı belki de en doğru karar olarak gösterilebilir. Fakat bu noktada karar verilmesi gereken şey dantel detaylarının ne sıklık ile kullanılacağı. Son trendlere bakarsak eğer tesettürlü bayanların gelinliklerinde bölgesel olarak dantel detayı kullandığını görebiliyoruz. Gelinliğin sadece etek kısmında ya da üst tarafta kullanılan dantel detayı daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Fakat bunun istisnaları da bulunmuyor değil elbette.

Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2015 döneminde komple dantel ile süslenmiş olan ürünleri de içeriyor. Fakat bu tarz modellerde gelinliğe bolca da tül detayının eşlik ettiğini söyleyebiliyoruz. Bunun yanı sıra prenses etekli gelinliklerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Prenses etek gelinlikler için her daim güzel bir seçenek olmuştur ve bir de bunun üzerine dantel detaylarının işin içine dahil edilmesiyle birlikte ortaya eşsiz sonuçlar çıkabiliyor. Son olarak kabarık etekli ürünlerin de sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu belirmekte fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri, Gelin ve Gelin Ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*