Tesettür Kot Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanlar arasında son dönemde yeni bir akımın hızla yayıldığını söyleyebiliriz. Sokak modasını yakından takip edenler bu trendi çoktan fark etmiştir. Tesettürlü bayanların büyük bir bölümünde kot elbise modellerini görebiliyoruz. Hızla yayılan bu akım, görsel anlamda başarılı ve kullanış bakımında da rahat ve işlevsel bir ürünün tercih edilmekte olduğu izlenimi yaratıyor. Elbiseler zaten oldukça rahat ve şık ürünler. Bir de işin içine kot detayı giyince elde edilen sonuç daha da iyi olabiliyor. Fakat ne tarz bir seçim yapacağınız ya da kot elbisedeki detayların hangileri ön planda olacak gibi ayrıntılar şıklığı direk olarak etkileyecektir.

Tesettür kot elbise modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken model nispeten daha sade ve düz kesimlere sahip olan, dikkat çekmek istemeyen ama şıklığında da ödün vermeyen bayanları tercihi haline gelen kot elbiselerdir. Görüntü itibariyle son derece zarif ve şık sonuçlar elde etmenin hiçte zor olmadığı bu modellerle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Öyle ki sokak modasında en çok karşılaşılan modelin bu tarz sade ürünler olması ürünün kalitesi hakkında önemli bir ipucu sağlıyor.

Tesettür kot elbise modelleri içinde renk bakımından ağırlıklı olarak koyu mavinin tercih edildiğini görebiliyoruz. Fakat bu tarz renklerden hoşlanmayanlar için de açık mavi ve tonlarının kullanılabileceğini belirtmek istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kemerli Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Kemerli Elbise Modelleri ve Yeni Kemerli Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*