Tuğba Tesettür Yelek Modelleri

Lacivert Tuğba Tesettür Yelek Modelleri

Lacivert Tuğba Tesettür Yelek Modelleri

   Son dönemde tesettürlü hanımların kombinlerini farklılaştırabilmek adına en fazla tercih ettikleri ürünlerden birisi haline gelen yelekler, her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılır hale geliyor. Birçok tesettür giyim markasının da koleksiyonlarında yer verdiği yeleklerin kalitesi her geçen gün artıyor. Şuan için yelek modellerinde piyasanın en kaliteli işlerine imza atan marka olarak lanse edebileceğimiz Tuğba, yeni sezon modelleriyle adından söz ettirecek gibi görünüyor. Tesettür yelek modellerindeki zarafeti ön plana çıkartmayı amaçlayan Tuğba, bu alanda gerçektende başarı elde edecek diyebiliriz. Şık, zarif ve kullanışlı ürünler arayanlar için ilk önerimiz Tuğba’nın yeni koleksiyonu olacak.

Tuğba tesettür yelek modelleri fazla abartıya kaçmadan sade, zarif fakat bir o kadar da şık ürünlerle karşımıza çıkıyor. Birçok modelde gereksiz ayrıntıya yer verilmeden sadelik korunabilmiş. Özellikle kısa yeleklerde lacivert renk tercihi oldukça başarılı görünüyor. Bu tarz yeleklere eklenen kemer detayı daha da kaliteli sonuçlar elde edilmesini beraberinde getirmiş diyebiliriz.

Tuğba tesettür yelek modelleri kadife yelekleriyle farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Koyu kahve tonundaki kadife yelekler son derece asil bir görünüme sahip ve kombininizi baştan sona değiştirecek bir görsellik. Bunun yanı sıra tava rengi ürünlerinde yeni sezonda çok fazla tercih edilecek modellerden birisi olduğunu söylememiz gerekiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Tuğba Venn Etek Modelleri, Tesettür Etek Modelleri ve Tuğba Venn hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*