Uzun Hırka Modelleri

 

Düğmeli Uzun Hırka Modelleri

Düğmeli Uzun Hırka Modelleri

Hem soğuk günlerde kullanabileceğiniz hem de görsel açıdan şık bir ürün arıyorsanız eğer hırkalar tam da sizlere göre diyebiliriz. Uzun hırka modelleri kullanışlı yapısı ve dikkat çekici düzeyde şıklığı ile günden güne tesettürlü bayanlar için popüler bir ürün haline geliyor. Birçok bayanın hırka modellerini kombinlerinin içinde kullandığına şahit olabiliyoruz. Bayanların, kombinlerinde hırkaları bu denli fazla kullanıyor olmaları bir rastlantı değil. Hırkalar kombinleri farklı bir görselliğe ulaştırabildiği için bayanlar tarafından tercih ediliyor ve bu tercihin ne kadar yerinde olduğunu aynanın karşısına geçince sizlerde görecesiniz. Henüz bu tarz bir kombin denememişseniz eğer çok şey kaçırdığınızı da söylemeliyiz.

Uzun hırka modelleri içinde en çok tercih edilen ürünler ise herkesin bildiği gibi örgü hırka modelleridir. Soğuk havalarda sizleri sıcak tutacak bir ürün olması belki de en çok tercih edilme nedenidir diyebiliriz. Bunun yanı sıra görsellikte uzak bir ürünün tercih edilmeyeceğini de bildiğimize göre örgü hırka modellerinin ne kadar şık ürünler olduğunu fark etmemiz fazla zaman almayacaktır.

Uzuz hırka modelleri arasında daha zarif ürünler arayanlar için de alternatifler olduğunu belirtmeliyiz. Kemer detaylı hırkaların bayanların kombinlerinde tamamlayıcı bir etkisi olduğunu da unutmamalısınız. Kombininizde bir eksik olduğunu düşünüyor fakat bunun ne olduğunu bir türlü bulamıyorsanız kemer detaylı bir hırka ile kombini tamamlamayı deneyin. Eminiz ki çok memnun kalacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kışlık Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 2015 Kışlık Tesettür Giyim Modelleri ve Kışlık Tesettür Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*