Yeni Armine Pardesü Modelleri

Kadife Bordo Yeni Armine Pardesü Modelleri

Kadife Bordo Yeni Armine Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler yaz, kış vazgeçilemeyen ürünlerden birisi olmayı başardı. Soğuk havalarda kışlık pardesüleri, havalar ısındığında ise yazlık modelleri tercih ederek pardesüleri her daim kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Pardesülerin bu kadar tercih ediliyor oluşunun altında iki sebep yatıyor diyebiliriz. İlk olarak pardesüler sizlere rahat bir kullanım imkanı sunuyor. İkinci olarak ise yapısı itibariyle tesettür giyim mantığına uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu özellikleri taşıyan bir pardesüye şıklığı da dahil etmek istiyorsanız, o zaman Armine mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yeni Armine pardesü modelleri biraz önce belirttiğimizi gibi size kullanım kolaylığı sunan, tesettür giyime uygun ve şık bir görüntüye sahip ürünler sunuyor. İlk olarak dikkat çeken kadife pardesüler 2015 senesinde sokak modasını bir nevi ele geçirecek gibi duruyor. İddialı hanımların ilk tercihi olacağına inandığımız kadife pardesüler, gece davetlerine gidenlerin rahatlıkla kullanabileceği tarzda bir ürün gibi görünüyor. Kadife pardesülerde renk seçeneği olarak ise bordo ve laciverte yönelmek doğru bir karar olacaktır.

Yeni Armine pardesü modelleri sadece iddialı ürünlerden oluşmuyor. Sade bir kombin yapmak isteyenler içinde bolca açık tonlarda ürün bulunuyor. Beyaz, bej ya da ekru bu alanda en çok tercih edileceğini düşündüğümüz renkler diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Selam 2015 Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Selam 2015 Pardesü Modelleri, Selam Pardesü ve Şık Selam 2015 Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*